Podporují mě

Na této stránce najdete osobnosti či organizace, které podporují mou kandidaturu do Senátu Parlamentu České republiky pro rok 2020. Velice rád bych všem mým podporovatelům touto cestou poděkoval.

 Mgr. Dáša MURYCOVÁ
starostka obce Doubrava
Ing. Jan LIPNER
starosta obce Horní Suchá
Mgr.Bc. Martin POLÁŠEK
starosta obce Těrlicko

Bc. Dagmar ŽITNÍKOVÁ
předsedkyně odborových svazů zdravotnictví a sociální péče

Chcete mne také podpořit ?

V případě finanční podpory, je zde k dispozici transparentní účet u FIO banky: 2400475602/2010. U platby je nutné uvést variabilní symbol a to č: 75. Pokud se rozhodnete pro finanční podporu, můžete využít jednoduchý formulář, který Vám vygeneruje všechny potřebné údaje. Vyplnit jej můžete dle níže uvedeného vzoru:

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko „Zobrazit platební údaje“ ve spodní části formuláře. Budete přesměrováni na novou stránku, na které naleznete potřebné platební údaje vč. QR kódu po rychlou platbu. Tyto údaje si můžete rovněž stáhnout ve formátu PDF, stačí kliknout ve spodní části na odkaz „Stáhnout PDF s údaji k platbě“

Přehled všech finančních darů je k dispozici na internetové stránce FIO banky. Chcete-li získat informace o výše uvedeném transparentním účtu (2400475602/2010), stačí na něj kliknout, budete následně přesměrováni na web FIO banky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat na můj email: volby@chlubnadosenatu.cz

Podporu mé kandidatury mi můžete vyjádřit mimo jiné i na sociálních sítích. Jedna z možností je aktivovat si tzv. rámeček na svou profilovou fotografii. Aktivaci můžete provést zde, kliknutím na odkaz.

Další vychytávkou je malý banner, který si můžete např. vložit k podpisu do svého emailu. Stáhnout si jej můžete kliknutím na obrázek níže.


Mgr. Miroslav Chlubna
#vidimetosrdcem, #OrlovaNaFURT!